Zemřel Tomáš Jirsák

Ve středu 24. ledna 2024 ve věku 50 let zemřel člen představenstva komory lešenářů Tomáš Jirsák.

Soutěž O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2023

ČESKOMORAVSKÁ KOMORA LEŠENÁŘŮ, z. s. vypisuje pod záštitou Ing. Svatopluka Vlasáka, předsedy TNK 92, prof. Ing. Františka Walda, CSc., ČVUT v Praze a Ing. Karla Škréty, VÚBP, v. v. i.
4. ročník memoriálu Františka Zvěřiny, veřejné soutěže
O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2023

Termín uzávěrky je 31. 1. 2024

Jubilant František Wald

V červnu 2023 oslavil významné životní jubileum vážený člen ČMKL, prof. Ing. František Wald, CSc. Profesor Wald je čestným členem Komory lešenářů a významnou měrou se podílel na jejím založení.

Františku, přejeme Ti do dalších let vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti. Těšíme se na další spolupráci.

Certifikace členů

Na základě úkolu Valné hromady se ČMKL, z. s. podařilo získat oprávnění pro Osvědčování kvality podnikání členů. V současné době patří ČMKL, z.s. mezi pět subjektů, které mají zaregistrovaná pravidla u HK ČR.

Přihlásit se k odběru Front page feed