Valná hromada ČMKL, z. s. 2021

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru jsme byli nuceni konání valné hromady ČMKL, z. s.
z klasického únorového termínu přesunout. Počítáme s konáním nejdříve v dubnu 2021 - pokud to vládní opatření a pandemie dovolí.
Dovolujeme si připomenout, že letošní valná hromada je volební!

Přesné datum a místo konání valné hromady bude všem členům zasláno e-mailem min. 20 dní předem.

Posunutí termínu uzávěrky soutěže O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY

Uzávěrka 1. ročníku memoriálu Františka Zvěřiny, veřejné soutěže O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2020 byla posunuta na 15. 2. 2021. Vyhodnocení soutěže proběhne 28. 2. 2021.

Certifikace členů

Na základě úkolu Valné hromady se ČMKL, z. s. podařilo získat oprávnění pro Osvědčování kvality podnikání členů. V současné době patří ČMKL, z.s. mezi pět subjektů, které mají zaregistrovaná pravidla u HK ČR.

Soutěž O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2020

ČESKOMORAVSKÁ KOMORA LEŠENÁŘŮ, z. s. vypisuje pod záštitou předsedy ČMKL Ing. Karla Škréty a předsedy TNK 92 Ing. Svatopluka Vlasáka
1. ročník memoriálu Františka Zvěřiny, veřejné soutěže
O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2020