První ročník soutěže "O nejlepší lešenářskou stavbu roku 2020" už má své vítěze

Letos poprvé vyhlásila ČESKOMORAVSKÁ KOMORA LEŠENÁŘŮ, z. s. pod záštitou předsedy ČMKL Ing. Karla Škréty a předsedy TNK 92 Ing. Svatopluka Vlasáka memoriál Františka Zvěřiny, veřejnou soutěž „O nejlepší lešenářskou stavbu České republiky roku 2020“. Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích: Fasádní lešení, Prostorová a podpěrná lešení a Další dočasné konstrukce z lešení. Uzávěrka přihlášek byla 15.2. V pátek 19.2. zasedala odborná porota soutěže, kterou zvolilo představenstvo komory, ve složení Ing. Vlasák, Ing. Škréta a doc. Dolejš.

Certifikace členů

Na základě úkolu Valné hromady se ČMKL, z. s. podařilo získat oprávnění pro Osvědčování kvality podnikání členů. V současné době patří ČMKL, z.s. mezi pět subjektů, které mají zaregistrovaná pravidla u HK ČR.

Přihlásit se k odběru Front page feed