Aktuality

Na valné hromadě komory byli oceněni vítězové druhého ročníku soutěže O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ROKU

Jedním ze slavnostních bodů letošní Valné hromady komory bylo vyhlášení vítězů  memoriálu Františka Zvěřiny, veřejné soutěže „O nejlepší lešenářskou stavbu České republiky roku 2021“. Soutěžilo se stejně jako vloni celkem ve třech kategoriích: Fasádní lešení, Prostorová a podpěrná lešení a Další dočasné konstrukce z lešení.

Soutěž O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2021

ČESKOMORAVSKÁ KOMORA LEŠENÁŘŮ, z. s. vypisuje pod záštitou ing. Svatopluka Vlasáka, předsedy TNK 92, prof. ing. Františka Walda, CSc., ČVUT v Praze a ing. Karla Škréty, VÚBP v. v. i.
2. ročník memoriálu Františka Zvěřiny, veřejné soutěže
O NEJLEPŠÍ LEŠENÁŘSKOU STAVBU ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2021

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 31. BŘEZNA 2022.

Certifikace členů

Na základě úkolu Valné hromady se ČMKL, z. s. podařilo získat oprávnění pro Osvědčování kvality podnikání členů. V současné době patří ČMKL, z.s. mezi pět subjektů, které mají zaregistrovaná pravidla u HK ČR.

Přihlásit se k odběru Front page feed