Členská základna

Řádní členové

  1. Ing. Vlasák Svatopluk, expert, Praha, svatopluk.vlasak@gmail.com
  2. PKL servis s.r.o., Praha, barbora@pklservis.cz
  3. Ing. Škréta Karel, expert, Praha, skreta@volny.cz
  4. Ing. Petr Veverka, expert, Brodce, proveservis@gmail.com
  5. PROFO MONOLITY, s.r.o., Havířov, info@iprofo.cz
  6. Doc. Dr. Ing. Jakub Dolejš, expert, Louny, dolejs@fsv.cvut.cz
  7. LAVEL MB, s.r.o., Mladá Boleslav, info@lavel.cz
  8. MOVITECH s.r.o., Teplice, info@movitech.cz
  9. PERI spol. s r.o., Jesenice, marek.sale@peri.cz
  10. DS, spol. s r.o., Brno, dvorsky.jiri@noreco.cz
  11. Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o., Most, info@bisczech.cz
  12. Ing. Marek Rauchfuss, Hlinsko, ingrauchfuss@unet.cz
  13. Habásko Vladislav - půjčovna lešení, Praha, habasko@pujcovnaleseni.cz
  14. Petr Kaše - lešenářské práce, Vitice, petr.kase@atlas.cz
  15. GP mont Group a.s. – montáže, Litvínov, info@gpmont.cz
  16. Bečvář Pavel – montáže, Lom u Mostu
  17. EVEREST servis s.r.o., Praha, info@everestservis.cz
  18. ALFEKO s.r.o., Třebíč, matej@alfeko.cz
  19. RRK spol. s r.o., Kadaň, dohnal@rrk.cz
  20. Ing. Milan Veverka, expert, Brodce, milan.veverka@gmail.com 
  21. Skanska a.s., Praha, petr.firbach@skanska.cz 
  22. MTL Group s.r.o., Most, mtl@email.cz
  23. Euromont lešení s.r.o., Most, bugna@seznam.cz
  24. RaMu-Plus, s.r.o., Vracov, mundl.j@seznam.cz
  25. Martin Kolařík, Praha, leseni.kolarik@centrum.cz
  26. SALLEKO, spol. s r.o., Třebíč, salleko@salleko.cz
  27. ALFIX ČR, s.r.o., Praha, alfix@alfix.cz
  28. FEIG, spol. s r.o., Praha, feig@feig.cz
  29. Coleman S.I., a.s., Vsetín, jan.strakos@coleman.cz
  30. Josef Jambor, D. Rožínka, josef.jambor@seznam.cz
  31. EKRO CZ s.r.o., Praha, info@ekro.cz
  32. SKS - BAU s.r.o., Teplice, aaleseni@tiscali.cz
  33. Ing. Jan Karola, ILT, Třinec, jankarola@triomobil.cz
  34. SCASERV a.s., Ostrava - Kunčičky, info@scaserv.cz
  35. Ing.František Zvěřina, expert - Třebíč, fr.zverina@seznam.cz
  36. HAKI a.s., Jílové u Prahy, cahyna@haki.cz
  37. RaVa servis s.r.o., Tábor, ravalis@seznam.cz
  38. 3nc, spol. s r.o., Třinec, josef.vokal@centrum.cz
  39. TONSTAV-SERVICE s.r.o., České Budějovice, vodicka@tonstav-service.cz
  40. Josef Sedláček, Horšovský Týn, josef.w.sedlacek@centrum.cz
  41. Roman Datel, Praha 2, rodat4@gmail.com 
  42. Vitali Tsimoshchanka, Praha 4, leseni.demolice@email.cz
  43. Ing. Jaromír Bubeníček - LEŠKO, Praha, jbhp@seznam.cz
  44. JUMAR - lešení s.r.o., Praha, jumarleseni@seznam.cz
  45. Ing. Miroslav Černý, Opava, miroslavcerny@cbox.cz
  46. Josef Macík, Chomutov, macik@koordinatorcv.cz
  47. RAMIRENT s.r.o., Praha, David.Rychetsky@ramirent.cz
  48. J2L CONSULT, s.r.o., Hodonín, jiri.ilcik@gmail.com
  49. PRAGATRONIK s.r.o., Praha 4, ivan.kunst@email.cz
  50. Petr Hřebačka, ILT, Teplice, inrev@volny.cz
  51. SMP CZ, a.s. , Praha 8, fiala@smp.cz
  52. PROVE servis s.r.o., Praha, proveservis@gmail.com
  53. VSM, spol. s r.o., Jihlava, jan.pertlik@vsmjihlava.cz
  54. Ing. Radomil Coufal, Klášterec nad Ohří, info@rc-elektroservis.eu
  55. SNEP spol. s r.o., Neratovice, jirsak@snep.cz
  56. JUREX v.o.s., Písek, info@czjurex.cz
  57. FLEXIMONT s.r.o., Ostrava, fleximont@seznam.cz
  58. Ing. Ivo Hejduk, Svitavy, skoleni@hejdukcz.cz
  59. AB FRAME, spol. s r.o. , Neratovice, abframe@seznam.cz
  60. ASTA spol. s r.o., Praha, tuma@asta-geda.cz
  61. KZ uni, s.r.o., Kadaň, kzuni@seznam.cz
  62. Tomáš Dohnal, Račetice, malejzelenej@seznam.cz
  63. EKOMONT - LEŠENÍ s.r.o., Praha, silhava@ekomont-leseni.cz
  64. AB TRIO, spol. s.r.o., Liberec, abtrio@abtrio.cz
  65. Roman Fajkus, Ostrava - Bělský Les, arstrechy@seznam.cz
  66. J. Červený s.r.o., Tachov, jcerveny@jcerveny.cz
  67. ADIC Bohemia s.r.o., Šenov, adic@email.cz
  68. PH lešení s.r.o., Brno, pavel@ph-leseni.cz
  69. Jaroslav Hladík - STAVO+DEKOR, Plzeň, stavodekorhladik@seznam.cz
  70. RGSB s.r.o., Brno, kuttner@rgsb.cz
  71. Zdeňka Oubrechtová, expert, Žďár nad Sázavou, oubrechtova@centrum.cz
  72. ISOTEP s.r.o., Ústí nad Orlicí, mil.zalesky@isotep.cz
  73. HAP SERVIS s.r.o., Praha, info@nonstopleseni.cz
  74. Miloslav Vavřík, Jistebnice, vamil@email.cz
  75. Bc. Milan Pavlík,  Bříství, FSOP@email.cz
  76. David Flekna, Semily, david.flekna@leseni-semily.cz
  77.  
  78. J.P.L. LEŠENÍ s.r.o.,  Ostrov, info@jplleseni.cz
  79. AUTOCOLOR Šoukal s.r.o., Velké Meziříčí, bilek@autocolor.cz

Přidružení členové

  1. Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9, sekret@skolajarov.cz
  2. SOŠ energetická, OA a SZŠ, Chomutov, p. o., Chomutov, info@esoz.cz
  3. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, reditel@spsslipnik.cz
  4. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, reditel@voss-na.cz
  5. Střední průmyslová škola stavební a střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, gursky@stsul.cz
  6. Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace, Brno, hypr@soubosonohy.cz

Čestný člen

  1. Prof. Ing. František Wald, CSc., expert, Praha